فرهنگ‌سازی و آموزش کرونا را شکست می‌دهد

تاریخ : جمعه ، 16 آبان 1399

رنتیجا یک

ایسنا/فارس مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس تاکید دارد که با فرهنگسازی و آموزش می‌توان راه شکست کرونا در موج سوم این بیماری را هموار کرد.

صابر سهرابی در نشستی که به همت خانه نخبگان سلامت فارس (بسیج علمی) و با حضور رئیس بیمارستان حضرت علی‌اصغر (ع) شیراز برگزار شد، گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، از همان روزهای آغاز همه‌گیری بیماری کرونا، با همکاری هنرمندان و فرهنگ‌وران گام‌های بلندی را در راستای آموزش و فرهنگ‌سازی عمومی برای پیشگیری از بیماری کرونا برداشت و تولیدات نمایشی و هنری بسیاری را در این زمینه داشت که بارها بازنشر شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، وی ادامه داد: هنرمندان و فرهنگ‌وران فارسی، بار دیگر نیز این توانمندی را دارند تا برای پیشگیری از بیماری کرونا، دوشادوش کادر درمان، و البته در سنگر آموزش و فرهنگ‌سازی عمومی گام بردارند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس بیان کرد: موضوع اصلی همه رویدادهای دهه فرهنگ فارس را به این موضوع اختصاص دادیم که امید است از این رهگذر هم هنرمندان و فرهنگ‌وران خود آشنایی لازم را پیدا کنند و هم با تولید محتواهای هنری جذاب، برای فرهنگ‌سازی و آموزش عمومی، در کنار کادر درمان، به مبارزه با این بیماری بپردازند.

سهرابی خاطرنشان کرد: فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، اکنون در موج سوم بیماری کرونا، بار دیگر همه ظرفیت فرهنگی و هنری فارس را برای آموزش لازم به کار خواهد گرفت.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

گزارش مشکل


نظر خود را بگذارید