معرفی برندگان مسابقه عکس در جستجوی امید

تاریخ : دوشنبه ، 13 اردیبهشت 1400

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مسابقه عکس در جستجوی امید ویژه شهروندان شهر سی‌سخت با موضوع زلزله از سوی حوزه هنری استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد و برندگان آن معرفی شدند.

رئیس حوزه هنری استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان این خبر گفت: این مسابقه با موضوعات بحران زلزله و آسیب های پس از وقوع زلزله در سی سخت، کمک های مومنانه گروه های جهادی و مردمی در شهر سی سخت و همچنین نشاط و امید در زندگی این مردم برگزار شد.

شریف اسلامی تصریح کرد: تعداد ۳۰۰ اثر عکس موبایلی و دوربین از شهروندان شهر سی سخت و روستاهای حومه آن دریافت کردیم که پس از داوری ۸ اثر برگزیده و معرفی شدند.

وی با اشاره به برگزیدگان مسابقه اظهار کرد: ابوالفضل محمدخانی، حورماه خلیلی، محمدرضا رسولی، فاطمه یزدانی، میلاد محمدی، احمد رحیمی زاده، مجتبی فرخی و زیبا رضوانی شرکت کنندگانی هستند که آثارشان در مسابقه عکس در جستجوی امید برگزیده شدند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان کهگیلویه و بویراحمد، رئیس حوزه هنری استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: تصمیم داشتیم که طی مراسمی در شهر سی سخت از برگزیدگان این مسابقه تجلیل به عمل آید اما با توجه به گسترش ویروس کرونا و شرایط نامساعد منطقه مراسمی برگزار نخواهد شد و جوایز برندگان به حساب آنها واریز می شود.

انتهای پیام

دیجی کالا 1

منبع : ایسنا

گزارش مشکل


نظر خود را بگذارید