دستورالعمل مصاحبه آنلاین دانشجویان دکتری علامه طباطبایی اعلام شد

تاریخ : یکشنبه ، 9 خرداد 1400

لحظه آخر 1

دستورالعمل برگزاری مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۴۰۰ دانشگاه علامه طباطبایی به شیوه برخط (آنلاین) و تصویری منتشر شد.

به گزارش ایسنا،  بر اساس این دستورالعمل داوطلبان شرکت کننده در مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز دکتری به صورت برخط(آنلاین)، ملزم به داشتن وب کم، امکان برقراری صدا از طریق هدست یا میکروفون و اسپیکر سیستم هستند در صورت امکان و ترجیحا از میکروفن و اسپیکر به دلیل برگشت صدا استفاده نشود و با هدست ارتباط برقرار شود

دانشجویان جهت شرکت در مصاحبه به شیوه برخط(آنلاین) باید از لپ تاپ یا رایانه شخصی استفاده کنند. همچنین در طول مصاحبه باید ارتباط صوتی و تصویری داوطلبان به طور کامل برقرار باشد.

استفاده از تلفن همراه در طول مدت مصاحبه ممنوع است اما در صورت قطع ارتباط پیش بینی نشده و الزام به تماس اضطراری تلفن همراه  داوطلبان باید در دسترس باشد. به جز کلاس برخط(آن لاین) هیچ پنجره یا فایلی در صفحه رایانه شما باز نباشد.

ساعت تخمینی آمادگی داوطلب برای برقراری ارتباط برخط(آنلاین) در کارت آزمون درج می شود و در صورت عدم حضور داوطلب در روز و ساعت تعیین شده امکان تکرار جلسه وجود نخواهد داشت و برای داوطلب غیبت لحاظ خواهد شد.

کارشناسان دانشگاه علامه طباطبایی طبق روز و ساعت تخمینی اعلام شده در کارت آزمون با داوطلبان تماس خواهند گرفت؛ بنابراین ضروری است در ساعت تخمینی اعلام شده در محل مورد نظر آماده باشند.

داوطلبان پذیرفته شده مرحله اول آزمون دکتری سال ۱۴۰۰ باید فایل الکترونیکی کلیه مدارک بارگذاری شده در سامانه را در دسترس داشته باشند تا در صورت نیاز آن را در کلاس برخط به اشتراک بگذارند.داوطلبان باید در طول مدت برگزاری مصاحبه پوشش و شئونات اسلامی را رعایت کنند.

داوطلبان می توانند از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه ۱۷ تا  ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۱۸ خرداد ماه ۱۴۰۰ در سامانه آموزش مجازی دانشگاه علامه طباطبایی وارد شده و نسبت به تست میکروفن و دوربین خود در "جلسه مصاحبه آزمایشی" در بخش درس های من اقدام کنند.

نحوه ورود  به سامانه آموزش مجازی دانشگاه علامه طباطبایی به این صورت است که داوطلب با اضافه کردن d به ابتدای کد ملی، به عنوان نام کاربری و رمز عبور  به عنوان نمونه (d۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱ )می تواند به سامانه کاربری خود وارد شود.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

گزارش مشکل


نظر خود را بگذارید