تدوین ۶۲۵ شناسنامه ایمنی برای واحدهای تولیدی سیستان و بلوچستان

تاریخ : یکشنبه ، 9 خرداد 1400

رنتیجا 1

ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی سیستان و بلوچستان گفت: برای ۶۲۵ واحد تولیدی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی سیستان و بلوچستان شناسنامه ایمنی تدوین شد.

به گزارش ایسنا علیرضا راشکی اظهارکرد: تدوین شناسنامه های ایمنی بر اساس دستور سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران از سال ۹۵ در دستور کار این شرکت قرار گرفت و سالانه برای تعدادی از آنها بر اساس تکالیف مجمع شناسنامه ایمنی تدوین و طراحی شده است.

وی افزود: تدوین شناسنامه ایمنی را یک شرکت مشاوره ایمنی و سلامت که هم اکنون در مرکز خدمات کسب و کار شهرک صنعتی زاهدان مستقر است ، زیر نظر مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت شهرکهای صنعتی استان انجام می‌شود.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی سیستان و بلوچستان یادآور شد: در این فرآیند ابتدا واحدهای تولیدی ممیزی می‌شوند و سپس برای آنها شناسنامه ایمنی صادر می‌شود.

راشکی تاکید کرد: تاکنون ۳۴۹ واحد تولیدی شهرک صنعتی زاهدان میرجاوه ، ۱۴۰ واحد تولیدی شهرک صنعتی کارگاهی زاهدان ، ۱۰۵ واحد تولیدی شهرک کامبوزیا زاهدان، ۳۴ واحد تولیدی شهرک صنعتی کنارک، ۱۵ واحد تولیدی ناحیه صنعتی سوران ،۱۰ واحد تولیدی شهرک صنعتی خاش و ۵ واحد و تولیدی شهرک صنعتی سراوان از جمله واحدهای بودند که برای آنها شناسنامه ایمنی تدوین شده است.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

گزارش مشکل


نظر خود را بگذارید