کشف ۱۴ تن نهاده دامی قاچاق در ایلام

تاریخ : یکشنبه ، 9 خرداد 1400

ایلام- فرمانده انتظامی ایلام گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی، ۱۴ تن نهاده دامی قاچاق و خارج از شبکه توزیع کشف شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار دلاور القاصی مهر اظهار کرد: در راستای تحقق شعار سال و حمایت از تولید داخل، برخورد با افراد سودجو که در زمینه خرید، دپو نهاده دامی قاچاق و خارج از شبکه توزیع فعالیت دارند، به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی گفت: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی استان در پی رصد و اشرافیت اطلاعاتی یک انبار دپوی نهاده دامی قاچاق در یکی از شهرستان‌های استان شناسایی و با هماهنگی‌های مقام قضائی در بازرسی از این انبار، ۱۴ تن نهاده دامی قاچاق کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: در این زمینه یک متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

سردار القاصی مهر تصریح کرد: ارزش ریالی این محموله‌های کشف شده طبق نظر کارشناسان ۲ میلیارد ۹۴۰ میلیون ریال تعیین شده است.

وی با اشاره به اینکه یکی از ماموریت‌های ذاتی پلیس امنیت اقتصادی، مبارزه با مفاسد اقتصادی خصوصاً قاچاق کالا و ارز است، افزود: نیروی انتظامی با قاطعیت با هرگونه قانون شکنی و اخلال در بازار برخورد خواهد کرد اجازه نخواهد داد قاچاقچیان کالا برای رسیدن به اهداف و مطامع خود امنیت اقتصادی جامعه را خدشه دار کنند.

سردار القاصی مهر از مردم خواست که در صورت مشاهده هر گونه فعالیت غیر قانونی افراد هنجارشکن بلافاصله موضوع را با مدافعان امنیت اقتصادی در استان از طریق سامانه تلفنی ۱۱۰ در میان بگذارند.

رنتیجا 1

منبع : مهرنیوز

گزارش مشکل


نظر خود را بگذارید