انتظارات را از دولت منتخب بالا نبریم

تاریخ : شنبه ، 9 مرداد 1400

زنجان - نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان گفت: نباید انتظارات را از دولت منتخب بالا ببریم که هنوز بر سر کار نیامده است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله علی خاتمی عصر شنبه در جلسه شورای اداری استان ضمن تبریک به مناسبت ولادت با سعادت امام موسی کاظم (ع) و نیز قرار گرفتن در دهه امامت و ولایت، اظهار کرد: روزهای عزیزی را پشت سر می‌گذاریم و این روزها می‌تواند بهانه خوبی برای خدمت بیش از پیش به خلق خداوند باشد.

وی با یادآوری اینکه مردم ایران اسلامی در خردادماه امسال حماسه دیگری خلق کرده و در حساس‌ترین صحنه سیاسی کشور یعنی انتخابات حضور ارزشمندی داشتند، افزود: این حضور ارزشمند منجر به معرفی رئیس‌جمهور منتخب با اکثریت آرای مردم شد که باید این ظرفیت را قدر بدانیم.

نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان در ادامه، یکی از نگرانی‌های امروز را بالا بردن میزان مطالبات مردم از دولتی که هنوز بر سر کار نیامده است، عنوان کرد و یادآور شد: فراموش نکنیم که بالا بردن این مطالبات برای دولت منتخب که هنوز بر سر کار نیامده، می‌تواند همچون آواری، مشکلات را دو چندان کند.

خاتمی با تاکید بر اینکه نباید به گونه‌ای رفتار کنیم که مشکلات مردم برای روزهای آینده که قرار است دولت منتخب بر سر کار بیاید، قابل حل نباشد، تصریح کرد: دغدغه و آفت امروز برای دولت آینده که قرار است به زودی بر سر کار بیاید، بیان احساس مطالبات و بدتر از آن انتظار حل مشکلات به صورت یک شبه از دولت جدید خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه طی ماه‌های اخیر اتفاقات خوبی در استان زنجان انجام شده که همه این اتفاقات را باید به فال نیک گرفت، عنوان کرد: بی‌تردید یکی از این اتفاقات خوب بحث افتتاح ۱۰۶ کیلومتر از خط دوم راه‌آهن زنجان – قزوین بود که امیدواریم این گونه کارها تداوم داشته باشد.

دیجی کالا 1

منبع : مهرنیوز

گزارش مشکل


نظر خود را بگذارید