لزوم ارائه کارت واکسن برای فعالیت در سالن‌های ورزشی همدان

تاریخ : شنبه ، 10 مهر 1400

ایسنا/همدان مدیرکل ورزش‌ و جوانان استان همدان از اجباری بودن ارائه کارت واکسن برای فعالیت در سالن‌های ورزشی، خبر داد.

حمید سیفی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: با توجه به رنگ‌بندی جدید کرونایی استان و پروتکل‌های جدید بهداشتی، مانعی برای فعالیت سالن‌های ورزشی با رعایت استاندارد در نظر گرفته شده، وجود ندارد.

سیفی با تأکید بر الزام ارائه وارت واکسن برای حضور در سالن‌های ورزشی، تصریح کرد: قبل از گسترش پوشش واکسیناسیون، ارائه کارت واکسن فقط برای ورزشکاران حرفه‌ای که قصد حضور در مسابقات برون‌مرزی را داشتند اجباری بود اما الان همه افرادی که می‌خواهند از سالن‌های ورزشی استفاده کنند باید کارت واکسن داشته باشند.

وی در رابطه با سایر استانداردهای حضور در سالن‌های ورزشی، مطرح کرد: در ورودی سالن‌های ورزشی باید لوازم بهداشتی مانند الکل وجود داشته باشد، سانس سالن‌های ورزشی محدود شده و به جای دو ساعت، زمان هر سانس به یک ساعت و نیم کاهش پیدا کرده، از طرفی ظرفیت سالن‌ها نیز تغییر کرده و در هر صد متر فضای ورزشی فقط ۱۰ نفر مجاز به فعالیت هستند.

مدیرکل ورزش‌وجوانان استان همدان با اشاره به بازدید مستمر ناظران این دستگاه به فعالیت سالن‌های ورزشی، ادامه داد: همکاران ما حتی خارج از ساعات اداری، بازدیدهایی از اماکن ورزشی داشتند و بر اساس بازدیدهای صورت گرفته، سالن‌های ورزشی طبق استانداردی که به آن‌ها ابلاغ شده، فعالیت می‌کنند.

انتهای پیام

لحظه آخر 1

منبع : ایسنا

گزارش مشکل


نظر خود را بگذارید