استقبال پایتخت نشینان از واکسیناسیون مراکز خودرویی

تاریخ : شنبه ، 10 مهر 1400

شهروندان تهرانی از انجام واکسیناسیون مراکز خودرویی تزریق واکسن استقبال کردند. آمار تجمیعی واکسیناسیون چهار مرکز جدید خودرویی که از اول مهرماه در قالب پویش جهادی تزریق ۳۰۰ هزار دُز واکسن کرونا از سوی شهرداری تهران فعال شده اند نشان می دهد که تا پایان روز جمعه ۹ مهرماه بیش از ۳ هزار و ۷۹ نفر از شهروندان جهت واکسیناسیون به این مراکز مراجعه کرده اند.

به گزارش ایسنا، همزمان با اجرای این پویش ۲۶ مرکز واکسیناسیون ثابت، خودرویی و سیار راه اندازی شده است که شهروندان می توانند به این مراکز مراجعه نمایند.

بر اساس این گزارش، مراکز خودرویی این امکان را برای شهروندان پیش می آورند که بدون نیاز به پیاده شدن از خودرو تزریق واکسن را دریافت نمایند و بسیاری از مردم ترجیح می دهند به جای مراجعه به مراکز ثابت از طریق این مراکز اقدام نمایند.

بر اساس گزارش سایت شهر، ستاد مدیریت بحران کرونای شهرداری تهران اعلام کرده که مجموع واکسن های کرونا تزریق شده در ۴ مرکز خودرویی شهرداری تهران بیش از ۳ هزار و ۷۹ دُز واکسن طی ۱۰ روز رسیده که شامل مرکز واکسیناسیون شهید دوران: ۱۰۴۸ دُز، مرکز واکسیناسیون چیتگر ۴۵۹ دُز، مرکز واکسیناسیون شهید آیت الله سعیدی ۶۴۸ دُز و مرکز واکسیناسیون علم و صنعت ۹۲۴ دُز تزریق واکسن است.

انتهای پیام

لحظه آخر 1

منبع : ایسنا

گزارش مشکل


نظر خود را بگذارید