طرح حمایت از مالکیت صنعتی امروز در مجلس بررسی می شود

تاریخ : سه شنبه ، 16 آذر 1400

به گزارش برنا، نشست علنی امروز- سه شنبه- مجلس شورای اسلامی به ریاست «محمد باقر قالیباف» آغاز شد.

نمایندگان در نشست علنی امروز گزارش کمیسیون انرژی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد وزارت نفت و گزارش کمیسیون انرژی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران  را مورد بررسی قرار می دهند.

گزارش کمیسیون صنایع و معادن در مورد عملکرد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص تکالیف مقرر در قانون و برنامه های کلان و تعهدات مربوطه و گزارش کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه اجرای طرح چهل و شش هزار هکتاری آبیاری دشت سیستان در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی بررسی می شود.

بررسی  گزارش کمیسیون اقتصادی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از شرکت شستا از سال ۱۳۹۲ الی ۱۳۹۹ و گزارش کمیسیون عمران مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت مهندسی آب و فاضلاب از دیگر برنامه های امروز جلسه علنی خواهد بود.

ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در مورد طرح حمایت از مالکیت صنعتی و بررسی تقاضای یک فوریت در مورد طرح حمایت از شرکت ها و موسسات خلاق  و تجاری سازی فناوری های نرم در دستور کار امروز  مجلس قرار دارد.       

گزارش کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مورد طرح دوفوریتی الحاق یک-تبصره به ماده(۶۳) قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران(اعاده شده از شورای نگهبان) و گزارش کمیسیون عمران در مورد لایحه موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری اسلامی افغانستان در خصوص ارتباط بین‌المللی راه‌آهن(اعاده شده از شورای نگهبان) در دستور کار امروز مجلس خواهد بود.

 

دیجی کالا 1

منبع : برنا

گزارش مشکل


نظر خود را بگذارید