عکس   آتش سوزی هولناک کارخانه بزرگ ریسندگی در اصفهان   آخرین جزئیات

تاریخ : جمعه ، 3 دی 1400

به گزارش رکنا، محمدرضا کاظمی طبا ظهار داشت: حادثه آتش سوزی در شرکت جمیل نخ، کارخانه بزرگ ریسندگی شهرک صنعتی مورچه خورت اتفاق افتاده است.

وی اضافه کرد: نیروهای امدادی برای این حادثه اعزام شده است.

فرماندار شاهین شهر با بیان اینکه این آتش سوزی همچنان ادامه دارد، افزود: تاکنون یکی از سوله‌های این شرکت فروریخته است.

وی تصریح کرد: علاوه بر نیروهای آتش نشانی مورچه خورت و شاهین شهر، نیروی آتش نشانی به همراه تجهیزات از اصفهان نیز برای امدادرسانی به این حادثه اعزام شده است.

کاظمی طبا گفت: خوشبختانه این حادثه نیز تاکنون تلفات نداشته است.

همچنین کریم علی نقی رئیس اداره کار شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: حریق از انبار نگهداری مواد اولیه این شرکت آغاز شده است.

وی گفت: علت حادثه در دست بررسی است و بعد از نظرات کارشناسی اعلام خواهد شد.

همچنین منصور شیشه فروش با اشاره به حادثه آتش سوزی در کارخانه جمیل نخ اظهار داشت: این حادثه ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه اتفاق افتاده و به نیروهای امدادی اعلام شده است.

وی با بیان اینکه نیروهای امداد و نجات برای این حادثه اعزام شده است، تصریح کرد: دو دستگاه خودروی اطفا حریق از آتش نشانی شهرک صنعتی مورچه خورت و دو دستگاه خودرو به همراه نیروهای امدادی نیز از آتش نشانی شاهین شهر برای این حادثه اعزام شده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان افزود: عملیات اطفا حریق همچنان ادامه دارد و در صورت نیاز نیروهای بیشتری به محل حادثه اعزام خواهد شد.

فرهاد کاوه آهنگران، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: با اعلام درخواست از سوی آتش نشانی شهرک صنعتی مورچه خورت، نیروهای امداد و نجات از آتش نشانی اصفهان برای اطفا حریق شرکت جمیل نخ اعزام شده است.

وی با بیان اینکه نیروهای امداد و نجات از ایستگاه‌های شماره چهار، ۱۹ و ۲۲ به محل حادثه اعزام شده است، تصریح کرد: اطفائیه‌های سنگین و فوق سنگین به همراه معاون عملیات سازمان آتش نشانی اصفهان برای امدادرسانی به این حادثه اعزام شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: نیروهای آتش نشانی اصفهان همچنان در حالت آماده باش هستند و در صورت نیاز مجدد نیرو اعزام خواهیم کرد.

منصور شیشه فروش با اشاره به آخرین وضعیت آتش سوزی کارخانه جمیل نخ اظهار داشت: آتش سوزی همچنان ادامه دارد و ۳۰ نفر از نیروهای امدادی آتش نشانی با استفاده از تجهیزات موجود در حال کنترل حریق هستند.

وی با بیان اینکه علاوه بر سوله‌ها مواد اولیه موجود در محوطه این کارخانه نیز دچار حریق شده است، ابراز داشت: این کارخانه که دارای ۶ سوله است و تاکنون سقف یک سوله ریزش کرده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با تاکید بر اینکه هنوز علت این حادثه مشخص نیست، تصریح کرد: علاوه بر نیروهای امدادی عوامل نیروهای راهور، راهداری، انتظامی، شرکت آب، شرکت برق، شرکت گاز و … نیز در این حادثه حضور دارند.

همچنین محمدرضا کاظمی طبا اظهار داشت: هنوز آتش کارخانه جمیل نخ مهار نشده است و پیش بینی می‌شود این امر تا صبح ادامه داشته باشد.

اخبار وبگردی را در اینجا بخوانید:

مونو نیوز 1

منبع : رکنا

گزارش مشکل


نظر خود را بگذارید