خیری: استقلال از لحاظ کسب نتیجه عالی بوده اما سبک فوتبالی نه  پلی‌میکر جذب شود آبی‌پوشان موفق‌تر می‌شوند

تاریخ : شنبه ، 4 دی 1400

شاهین خیری، بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال، در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا اظهار داشت: در حال حاضر استقلال از نظر کسب نتیجه عالی بوده و قانع‌کننده. از نظر فوتبالی اما جای کار دارد. به عنوان هوادار لذت می‌برم که استقلال برنده می‌شود اما از نظر فوتبالی راضی نیستم. این انتقاد نیست اما مشکلی است که وجود دارد. من به عنوان یک علاقمند به فوتبال که پیشتر بازی کرده دوست دارم تیمم علاوه بر نتیجه گیری بازی زیبا هم انجام دهد.

وی در ادامه افزود: از ابتدای فصل تا امروز ۲ بازی بسیار خوب از استقلال دیدیم. یکی مقابل نساجی و یکی مقابل ذوب‌آهن. بقیه بازی ها اما به دلم ننشست. ایرادی که در این مساله وارد است کلی است. اصلا بحثم خوب یا بد بودن فرهاد مجیدی نیست اما به زیبایی و شناور بودن دوران استراماچونی بازی نمی‌کند. یکی از مهم ترین مشکگل‌ها هم پلی میکر است.

هافبک اسبق استقلال درباره زوج مهدی پور و نیکف نفس گفت: این ۲ بازیکنان بدی نیستند اما نکته اینجاست الماس استقلال از این تیم جدا شده. ریگی یک جواهر بود و نباید از تیم جدا می‌شد. در استقلال هافیک‌های درجه یکی چون امید ابراهیمی هم حضور داشته اما ریگی واقعا باکیفیت بود. مهدی پور و نیک نفس خوب کار کرده‌اند اما جلوی این ۲ باید یک پلی میکر هم قرار گیرد.

پیشکسوت آبی‌پوشان درباره ادامه راه و مسیر استقلال در راه قهرمانی گفت: همانطور که گفتم نتیجه‌گیری عالی بوده. همین که استقلال باخت نداشته یعنی یک پوئن مثبت. هافبک‌های استقلال هنوز به طور کامل هماهنگ نیستند و باید روان بازی کنند. این مساله حل شود و یک پلی میکر جذب شود اوضاع لهتر می‌شود. اگر قرار نیست پلی‌میکر جذب شود بهتر است این تیم با ۳ مهاجم و با حضور ارسلان مطهری بازی کند.

خیری در پایان گفت: صد در صد استقلال باید یک پلی میکر جذب کنند اما نه کسی در حد بازیکنان فعلی. اگر قرار است بازیکنی بی‌کیفیت جذب شود چه بهتر است که به بازیکنان فعلی اطمینان شود. باید کسی جذب شود که همه بگویند به به. کسی که کارهایش نمود داشته باشد و موقعیت‌سازی کند. چیزی که ۹۰ درصد تیم‌های بزرگ دنیا دارند. این ضعف حل شود می‌توان به آینده استقلال خوش بین بود.

انتهای پیام// 3

رنتیجا 1

منبع : برنا

گزارش مشکل


نظر خود را بگذارید