رودنیل: پنالتی نبود  کمک داور به سیدعلی کمک کرد

تاریخ : شنبه ، 4 دی 1400

لحظه آخر 1

نوذر رودنیل، کارشناس داوری، در مورد نیمه اول دیدار پرسپولیس و ذوب آهن و قصاوت تیم داوری به خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا گفت: در نیمه اول اتفاق خاص و صحنه داوری قابل ذکری رخ نداد و داور کار مشکلی نداشت. فقط تنها مساله نیمه اول وقت تلف شده بود که داور اصلا زمانی را برای آن در نظر نگرفت، در صورتی که حداقل باید یکی دو دقیقه برای این زمان وقت محاسبه می شد ولی سیدعلی این کار را انجام نداد. 

رودنیل با اشاره به صحنه‌ای که منجر به اعلام پنالتی برای پرسپولیس در دقیقه 85 شد، گفت: در این صحنه چند بازیکن دو تیم دید داور را کور کرده بودند و به نظر می رسید داور نمی توانست به تنهایی در مورد این صحنه قضاوت کند. این پنالتی را آرمان اسعدی کمک دوم سیدعلی اعلام کرد و این مساله را به گوش داور رساند. من شخصا از روی صحنه های تلویزیونی نتوانستم تشخیص داشته باشم و نمی توانم در این مورد اظهارنظر صریحی داشته باشم.

کارشناس داوری در مورد سرنگونی مهدی ترابی در اواخر این دیدار که پرسپولیسی‌ها اعتقاد به پنالتی داشتند، تاکید کرد: به نظرم در آن صحنه اتفاقی رخ نداد و پنالتی نبود و ادامه بازی بهترین تصمیمی بود که کادر تیم داوری اعلام کردند.

رودنیل در خصوص زمان مفید این بازی افزود: متاسفانه این دیدار فقط 54 دقیقه زمان مفید داشت که اصلا آمار جالبی برای فوتبالی در سطح لیگ برتر نیست.

وی گفت: سیدعلی در این بازی سوت های زیادی زد و به نظر می رسید سعی داشت با سوت های متوالی در زمین مدیریت داشته باشد.

انتهای پیام// 3

منبع : برنا

گزارش مشکل


نظر خود را بگذارید